• Новак
JXXM 4pack Леб Кутија за Кујната Countertop-XL Големина Метал Леб Бин Складирање Сад со Бамбус Капак, Има 2+ леба, Голем Леб Кутија со 3 Кружни Складирање Сад

JXXM 4pack Леб Кутија за Кујната Countertop-XL Големина Метал Леб Бин Складирање Сад со Бамбус Капак, Има 2+

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Екстра Големи Димензии : 12.91"x7.09"х5.04" за 2 лебови плус простор за други колачи и суви материи.Чувајте ги Вашите Свеж Леб за Подолго време : се Однесува на рокот на траење на вашиот леб и колачи со уникатен дизајн на воздухот дупки на страна.Еко бамбус сечење одбор капак направени од 100% природни бамбус.Леб, Чај, Кафе и Шеќер Канистер Set(постави на 4).Лесен за Чистење : Едноставно рака мие или користете топла вода за да го исчистите и да го користите суво платно за да ја избрише.Оваа Кујна Канистер и Леб Кутија Сет ќе биде поставен прилог на вашата кујна ансамбл и ќе ја направи вашата кујна складирање едноставен, практичен, и убава.Ќе биде прекрасен избор за вас да ги чува сите видови на леб, колачи, bagels, бисквити, брашно, шеќер, кафе, и повеќе.Оваа Кујна Канистер и Леб Кутија Сет ќе биде поставен прилог на вашата кујна ансамбл и ќе ја направи вашата кујна складирање едноставен, практичен, и убава.Ќе биде прекрасен избор за вас да ги чува сите видови на леб, колачи, bagels, бисквити, брашно, шеќер, кафе, и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат