• Новак
Guzzini Латина 16.1-Инчен L Леб Кошница, Жолта

Guzzini Латина 16.1-Инчен L Леб Кошница, Жолта

DEN 1389.36

Достапност
Достапно за нарачка

Латина Колекција.САН Акрилик.Дизајниран од страна на Luca Nichetto.Машина За Миење Садови Безбедно.Основана во 1912 година, Fratelli Guzzini воведе Плексиглас на домашната сцена во 1938 година, во време кога домаќинство предмети се уште силно врзана за повеќе традиционални материјали од дрво, стакло и железо.Континуирана иновација во следните децении доведе до развој на Guzzini стил.Со возбудлив пристап кон боја и материјали, Guzzini игра голема улога во она што светот го препознава како италијански изглед.Guzzini е уште фамилијарните бизнис, и е еден од водечките дизајнери и производители на прибор.Најдобрите имиња во меѓународни дизајн изберат да работат со Guzzini се должи на компанијата способност да се комбинираат во квалитет и убавина.Guzinni има доби престижната Compasso d ' oro награда како признание на компанијата во однос на дизајнот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат