• Новак
Yumkfoi Бамбус Овошје Кошница Стојат со Голем Леб Кутија за Кујна, 2 Ниво Farmhouse Овошје стојат Храна Садовите за Складирање со Тркала, Совршен за Леб, Овошје, Зеленчук Скл

Yumkfoi Бамбус Овошје Кошница Стојат со Голем Леб Кутија за Кујна, 2 Ниво Farmhouse Овошје стојат Храна Садовите

DEN 2231.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Уникатен Дизајн 】Вертикален дизајн помага да се минимизира средена и да го зголеми просторот во секоја соба во вашиот дом.Голем бамбус леб носителот со 4pcs универзална тркала, да ви помогне да се движат насекаде, каде што сакаше, што се вклопува во неискористени агол на кујна, бања, дневна соба, перење, провизии, канцеларија, градинарски и повеќе. 【Голем Капацитет На леб кутија големина (L x W x H) : 15.7" *10.2" * 7.9" ; овошје кошница големина (L x W x H) : 15.7" * 9.8" * 3.9" ; Секоја кошница може лесно да се држи до 20lb, изграден и оптимизиран за свежо овошје и зеленчук производство. 【Природни Бамбус】Направен од дебела и издржливи бамбус дрво.Голем бамбус леб носителот гарантира безбедноста на храната.Нашите дише бамбус овошје кошница е совршен за чување на овошје и зеленчук, свеж.Дизајнот е направен за да се одржи оптимален проток на воздух од различни агли. 【Мулти Користат за Складирање】Различни кујна контра организатор : овошје стојат, производство на кошница, мало дисплеј, зеленчук складирање, компир складирање, тутун кошница , кромид складирање, грицки, овошје држачот за кујна, храна за бебиња организатор, провизии, итн — Прави одличен подарок за денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ, housewarming , итн. 【Пластовидно и Лесно да Собрание】Доаѓаат со шрафцигер и печатени инструкции во пакет.Без проблеми setup.Секоја кошница организатор е целосно removeable и пластовидно.Забелешка : Ако има проблем со производот делови за време на транспортот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со решение.Идеален за чување на леб, овошје и зеленчук.Тоа ќе биде одличен помошник за вашата кујна.За подобро корисничко искуство, нашиот професионален дизајн тим имаат подобри и оптимизиран за овој леб кутија надолу за да сите најмалите детали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат