• Новак
Aicheng Леб Кошница, Овошје Кошница, Правоаголни Ткаени Кошница со Рачки, Плетен Кошница за Складирање Леб, Овошје, Храна, Доручек, Ужина

Aicheng Леб Кошница, Овошје Кошница, Правоаголни Ткаени Кошница со Рачки, Плетен Кошница за Складирање Леб,

DEN 379.68

Достапност
Достапно за нарачка

Широк спектар на употреба : леб кошница е погоден за ставање на леб, колачи, бонбони, цреши, грозје и друга храна, а исто така може да се користи како складирање коцки за клучеви, паричници, мобилни телефони, итн.Издржлив материјал : Овој леб кошница е вткаена со занаетчии користење на начинот за традиционално рачни методи.Тоа може да се користи како мулти-цел корпата за овошје, зеленчук, леб, храна, снабдување, складирање или екранот.Применливи прилики : На леб кошница е погоден за хотели, ресторани, станбени објекти, кујни, пекари и кафе продавници, канцеларии, чај куќи, партии, декоративни фотографии, дневни соби, итн., што може да додадете природни атмосфера на просторијата.Практичен и удобен : големината на лента е околу 30*22cm/11.81*8.66 во, и големината е умерен.Постојат рачки на двете страни, кои се погодни за одржување на храна и може да бидат обесени кога не е во употреба.Лесен за чистење : Тоа може да биде суспендиран со чиста крпа или печете со вода.По чистење, ве молиме сува тоа во сонцето.Бидете внимателни да не се изложуваат на сонце или дожд за долго време, спротивно на услугата живот на послужавник ќе биде скратена.Спецификации : Име : Леб Tray Craft : manual Size : околу 30*22cm/11.81*8.66 in Weight : за 180g Packing Листа : 1*Tray Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Леб Кошница за Ресторан Ратан Рака Пикник Кошница Кошница Дневна Соба и Спалната соба Десктоп Складирање Кошница

Домаќинката може да се направи вкусна леб за своите деца, кои ќе бидат повеќе интересни за семејството.С

DEN 2088.00

Овална Плетен Складирање Кошница | Насловна Оркестарот Ткаени Кошница што Служат Послужавник, Овошје Кошница,

✔️ Храна Кошница за Храна Екранот, Партија Коцки за Сервирање Храна, и многу повеќе! ✔️ Ткаени Utensil Пос�

DEN 719.76

ZLSP Ратан Леб Кошница Ткаени Складирање Кошница Кујна Плетен Леб Кутија Ратан Играчки Чување на Кутии Плоштадот

❤Рачно изработени : Изберете здрав алги да биде ракаполиран и ракаплетени преку дванаесет часа на повт�

DEN 1843.20