• Новак
JJC Метал Леќа Декорација Прстен Капа за Ricoh GR III GR3 Додатоци Замени Ricoh GN-1 Прстен Капаче -Црвена

JJC Метал Леќа Декорација Прстен Капа за Ricoh GR III GR3 Додатоци Замени Ricoh GN-1 Прстен Капаче -Црвена

DEN 245.28

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилност : објективот декорација прстен е дизајниран за Ricoh GR III.Замена : Замени Ricoh GN-1 прстен капа.Заштита & Декорација : за Да се заштити леќа барел надворешноста.И ги красат вашата GR III камера, што го прави повеќе колоритни и уникатни.Премиум Материјали : Изработени од алуминиумска легура, трајни & лесен. 5 бои : Црна, Сина, Златна, Зелена или Црвена.Компатибилност Одговара за Ricoh GR III Спецификација Материјал : Алуминиум Легура Полна Големина : 3.3x4.7x0.6 инчи Нето Тежина : 0.1 унца Бруто Тежина : 0.6 унца Боја : Црна, Сина, Златна, Зелена или Црвена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат