• Новак
Mepra AZC1026C1126 Coccodrillo Нерѓосувачки Челик Американски Лажичка Кафе, [Пакет на 48], 15.6 cm, Сребрен Финиш, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZC1026C1126 Coccodrillo Нерѓосувачки Челик Американски Лажичка Кафе, [Пакет на 48], 15.6 cm, Сребрен

DEN 19051.20

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја единствена дел од прибор за јадење е луксузно ласерски-врежани со крокодил кожата шема која додава дополнителни стил и елеганција на наплата.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Coccodrillo flatware колекција е исклучиво наменета во Италија од страна на Mepra дизајнери.На Coccodrillo flatware колекција е исклучиво наменета во Италија од страна на Mepra дизајнери.Тоа е ергономски дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10.MEPRA АМЕРИКАНСКИ ЛАЖИЧКА КАФЕ : на Располагање во собата на 48, на Coccodrillo Американски Лажичка Кафе е 15.6 cm долга и има Нерѓосувачки Челик Заврши. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лажица Табела Лажици од не ' Рѓосувачки челик коктел кафе мешајќи со лажица долго се справи со сладолед лубеницата

Добарпотрага производи, но квалитет и изработка и двата се важни.Со лажица може да се одржи на храна и да

DEN 878.88