• Новак
Zuukoo Laminator, Laminator Машина за А3/A4/A5/A6, 4 во 1 Termal Laminator со ABS, Анти-Џем Технологија, Хартија, Ножици, Агол Позаоблена, 20 Пошта, 13 Инчи Max Width за Домашна Канцеларија Училиште

Zuukoo Laminator, Laminator Машина за А3/A4/A5/A6, 4 во 1 Termal Laminator со ABS, Анти-Џем Технологија, Хартија,

DEN 1010.40

Достапност
Достапно за нарачка

Димензија : 17.Dual laminating режим : топли и ладни режим.Потрошувачка на енергија : 365 W. ABS копчето : заштита на фотографии и документи. ????????Редовен Стартер за Полнење - Овој основен ламиниране комплет доаѓа со 1 А3 laminator машина, 1 хартија ножици, 1 агол позаоблена, 20 laminating пошта(5 X A3, A4, A5, A6), ги исполнува упатствата за вашиот секојдневен дома, на училиште и за статистика ламиниране потреби.Answer : ___________________________ Note : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат