• Новак
MIZHSE Дијамант Гел лак, Рефлексивни Сјајот Гел лак Сет, Светкавиот Сјајна Гел Ноктите Уметност Лак Комплет за Нокти, Впие Исклучување LED Светилка, за Почетници DIY Дома

MIZHSE Дијамант Гел лак, Рефлексивни Сјајот Гел лак Сет, Светкавиот Сјајна Гел Ноктите Уметност Лак Комплет

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

❤Color Size : Класична Црвена, 10ml. ❤Две Тип Поставен Ефект : ❤️ Природна Светлина Нормален Ефект. ❤️ Трепка Диско Ефект.Една, две, Не се погодни само за секојдневниот живот, но исто така и за разни страни Привлечни и Различни ефекти ќе ве изненади.Различен ефект во зависност од светлината и Аголот!. ❤Нова Мода-Луксузен Подарок : Изработени од природни смоли, здрави состојки, ниска мирис, нетоксичен.Одличен избор, како подарок за роденден, Забава, ноќта на Вештерките и Божиќ!. ❤Ве молиме Имајте во предвид:се Применува слоеви на гел лак ,што си сигурен дека секој слој е целосно сува. ❤Продажба на Услуги : Секој проблем, Контактирајте со нас, Ние нудиме 60 дена замена или рефундирање на услугата.Напомена : Кожата Тестирање пред да го користите.Бараат УВ/LED помине фен светилка и база на врвот грб.Две Тип Поставен Ефект : . 1.Природна Светлина Нормален Ефект. 2.Трепка Диско Ефект.Една, две, Не се погодни само за секојдневниот живот, но исто така и за разни страни Привлечни и Различни ефекти ќе ве изненади.Различен ефект во зависност од светлината и Аголот!.Спецификации : * Бренд Име : MIZHSE * Материјал : УВ LED Поли Помине Гел * Јачина : 10 ML * Сертификација : MSDS, SGS * Лекување на Алатки : УВ Ламбата и спрејот, LED Светилка.Специјални : . *Посветла светлината, толку повеќе сјајна гел на ноктите,.повеќе очигледни боја под природна светлина.Функција : 100% нов мало и висок квалитет Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти и природни нокти, итн.Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб Совршен и за професионална употреба и лична употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EMMA Убавина Гел лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно,

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 3060 вториот лек

DEN 288.00