• Новак
Orly Помине Лак, Гроздобер, 0.6 Унца

Orly Помине Лак, Гроздобер, 0.6 Унца

DEN 439.20

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа единствена формула обезбедува најсовремена смола технологија за подобрување на лак адхезија и носат способност.Оваа костец помине лак за нокти површината за траен лепливоста.Супериорен спектар на нијанси и најжешките специјални ефекти и текстури.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат