• Новак
GOUSERVA Гел лак Set - Голи Црвено 6 Бои, Популарни Помине Уметност Бои, УВ LED Впие Исклучување Помине Гел за Полнење....

GOUSERVA Гел лак Set - Голи Црвено 6 Бои, Популарни Помине Уметност Бои, УВ LED Впие Исклучување Помине Гел

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

2021 Гел лак Сет : 2021 пролет лето ноктите боја тренд.Неонски значи светла и со задебелени букви.Примена на неонски гел лак за да го живеат твојот живот гласно.Сликата е сјајни примена на сила и треба да се користи, и со тоа на Врвот Грб.Answer : ___________________________ Note : мат и сјајни врвот грб не се вклучени кои треба да нарачате одделно.Животната средина & Здрав не се токсични лак : направени од квалитетни природни смоли,го прави безбедно и има низок мирис.Потсетување : Лек под LED светло за 60-90 секунди.Основата и Врвот грб е потребно.Ако гел се чувствува дебели или вулгарен, ставете го во топла вода за 1-2 минути, отстранете ги од водата и се тресат добро.Висок Квалитет пастел, гел лак : анти-исчезнат УВ гел лак и добра истрајност кои лесно да се примени, со соодветна апликација, тоа може да трае до 14 до 21 ден.луксузни нокти со инстант резултати,се направи вашите нокти не-chipping и долготрајни.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може производ алергиска реакција од страна на кожата контакт.Прочитајте ги упатствата за употреба внимателно.За професионална употреба само.Се користи само за нокти.Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата.Исплакнете нив веднаш треба да го производ доаѓа во контакт со нив.Ако постои било каков инцидент, обратете се на лекар веднаш.Прекинете да го користите производот ако црвенило и чешање се развие.Ако симптом продолжи, консултирајте се со некој лекар.Да се чува вон дофат на деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат