• Новак
Сали Хансен Тешко како Ноктите Xtreme Носат, Црвениот Тепих, 0.4 Течност Унца

Сали Хансен Тешко како Ноктите Xtreme Носат, Црвениот Тепих, 0.4 Течност Унца

DEN 156.00

Достапност
Достапно за нарачка

Микро-сјај комплекс за мисловните сјај и xtreme сјај.Одговараат на вашите нокти на вашето расположение.Dbp, toluene, и формалдехид слободни.Сали Хансен тешко како ноктите xtreme носат нуди екстремен сила и сјај.Одговараат на вашите нокти на вашето расположение со забава, модерни нијанси.Лесна контрола, лесно планирам четка наменети за целосна контрола.Одговараат на вашите нокти на вашето расположение.Забава, трендовски нијанси-се соберат сите нив и да го промените вашиот лак толку често колку што сакате.Лесна контрола, лесно планирам четка дизајниран за да заврши.Достапни во 30 од најжешките, најбараниот нијанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат