• Новак
8.5 ML Гел лак 20 Бои се Опционални Сјајни Голи Сина, Розова Помине Гел лак на Ноктите ликовен Салон за DIY Дома Празник Подароци

8.5 ML Гел лак 20 Бои се Опционални Сјајни Голи Сина, Розова Помине Гел лак на Ноктите ликовен Салон за DIY

DEN 1807.20

Достапност
Достапно за нарачка

✨【Супериорен Квалитет】Овој гел ноктите е еден вид на зелено пријателски за животната средина материјал.Нема мирис, Не штети на ноктите или тело, и го прави ноктите издржливи, дише, светлина, дури и без притисок на вашиот сопствен ноктите. ✨【Животната средина & Здрава】Нашите гел лак има добра цврстина и висока colorability, која може да ви донесе светла сјај, мазен изглед и беспрекорна покриеност.Тоа не е лесно да кора или пена, мирис е многу мал, полскиот продолжува непречено, тоа не е лесно да се agglomerate, и тоа ќе трае вечно.Многу боја рендерирање, висока вискозност, светла и долготрајна боја.Toxin Слободни Состојка ја прави безбедно и има низок мирис. ✨【Долготрајни】Гел лак има добра истрајност за примена на повеќе лесно.Со соодветна апликација, таа може да трае најмалку 3 недели.Лек под LED/УВ светло за 90-120 секунди.Основата и Врвот грб е потребно. ✨【Широка Примена】Тие се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за користење во салон и дома.совршен за сите секојдневно работат или датира, партија или на церемонијата активност, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка или сестра.legant нијанси на популарни и трендовски бои погодни за сите сезони и дневна рутина во животот!. ✨【Подарок За Неа】 голи гел лак се погодни како подарок за вашата девојка, мајка, ќерка или други пријатели.Тоа е идеално за подарок за Денот на Вљубените, Свадба Годишнина, Роденден, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Божиќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат