• Новак
Revlon ColorStay Гел Завист Longwear лак, со Вграден-во База на Грб & Сјајни Сјај Заврши, во Слива/Бери, 400 Кралската Рамна, 0.4 оз (Пакување од 2)

Revlon ColorStay Гел Завист Longwear лак, со Вграден-во База на Грб & Сјајни Сјај Заврши, во Слива/Бери, 400

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Срамота сјај и богата, долготрајни боја, дека нема да избледи во еден дома формула.Обезбедува високо влијание, салон за убавина-квалитет на боја за период до 7 дена.Формулиран со шеј путер и масло да се услов силна ноктите.Широк агол четка создава мазна, балон за слободни палта.Пар со нашите Revlon Гел Завист Дијамант Врвот Палто за брилијантен гел-како сјај.Revlon е револуционерна 2-чекор Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ систем носи салон за убавина-квалитет гел дома, без штетни УВ светла.На Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ е 2-во-1 лак кој ги комбинира база и боја во една мазна апликација.Широк агол четка овозможува непречено меур бесплатна апликација која обвива ноктите, без хаос.Заврши со заштитен слој на Revlon Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ, Дијамант Врвот грб .Четка на Revlon Color Stay Гел Завист Longwear Помине Емајл за супериорна сила.Заедно, тие се создаде живописни бои, брилијантен сјај и згодна живот-отпорни на абење.Достапни во 46 згодна и лесно да се отстрани нијанси.Revlon е глобален лидер во козметиката, боја на косата, мириси, нега на кожата, производи за нега и убавина.Еден од најсилните потрошувачите бренд франшизи во светот, Revlon производи се продаваат во повеќе од 100 земји низ шест континенти.Revlon ревитализираат индустријата во текот на годините со исконски помине и усна бои и со пробив технологија, како Color Stay трансфер-отпорни кармин и шминка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат