• Новак
Бран Гел Нема Чисти Врвот Грб 8 мл

Бран Гел Нема Чисти Врвот Грб 8 мл

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лечи под УВ/LED.УВ Лек Време 2-3 минути.LED ЛЕК Време 30-40 секунди.Останува на вашите нокти до 14 дена.Лечи под УВ/LED УВ Лек Време 2-3 минути LED ЛЕК Време 30-40 секунди Останува на вашите нокти до 14 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EMMA Убавина Гел лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно,

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 3060 вториот лек

DEN 288.00