• Новак
SinfulColors Панк би се До лак Со Смели Помине Уметност и Налепници (Пакување од 4), Мулти

SinfulColors Панк би се До лак Со Смели Помине Уметност и Налепници (Пакување од 4), Мулти

DEN 241.20

Достапност
Достапно за нарачка

Гласна Графити нокти : улична уметност се претвори во помине уметност од селектирај вашите совети со бунтовен ломотене стил лак и храбар налепници од Sinful Colors панк би up колекција.Ексклузивно четири пакет : Оваа изјава сет вклучува три Multicolor сјајот на ноктите полирање на сив бетон, цигла црвена, и празно платно бело за splattered Спреј бои ефект, плус 52 пакет на шарени меур Писмо нокти налепници за вкупно креативност.Се меша и натпревар уникатен изглед : curated со рапер saweetie, овие посебен сјај полирање беа направени да носат соло или слој под графички налепници за да се запишува на вашето расположение.Формулиран без : лак е формулиран без Toluene, Формалдехид и DBP.Бестрашен бои, срамота нокти : Sinful Colors е создавање на тренд, прифатлива лак бои во модерни бои кои го прават изјава од 1991 година.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EMMA Убавина Активни лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно,

Брзо Сува Формула.Носат и сјај трае до една недела 12+ Бесплатно во формула.КАРТАТА еУверение, суровостсл

DEN 144.00