• Новак
Cirque Бои Lone Star - Индиго Сина боја на Лаванда Термички Температура Менување на Расположение лак - 0.37 Fl Мл (11 mL) - Вегетаријанци & Суровост-Бесплатно

Cirque Бои Lone Star - Индиго Сина боја на Лаванда Термички Температура Менување на Расположение лак - 0.37

DEN 384.00

Достапност
Достапно за нарачка

Осамен Ѕвезда е сино термички лак кој се менува бои врз основа на температурата.Оваа полски промени на индиго сина кога е ладно и бледо лаванда кога е топло.Термички полирање на сува до мат финиш.Ние препорачуваме примена на врвот палто за сјајни сјај.Продавница производ на ладно, темно место.Нетранспарентно во 2-3 лесно палта.Не-Токсични, 10-Слободен Формула.Вегетаријанската & Суровост-Слободни.Осамен Ѕвезда е сино термички лак кој се менува бои врз основа на температурата.Оваа полски промени на индиго сина кога е ладно и бледо лаванда кога е топло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат