• Новак
ела+мила лак, Љубов Колекција - Ibiza Ветре

ела+мила лак, Љубов Колекција - Ibiza Ветре

DEN 273.36

Достапност
Достапно за нарачка

Ibiza Бриз - "Чувство на топло бела песок trickling низ моите прсти и уживање на мека Ibiza ветре нежно се ниша мојата коса.Можев да се јавам на оваа совршена оклопни боја.". 7-Бесплатни производи не содржат : Формалдехид, Toluene, Di Butyl Phthalate (DBP), Формалдехид Смола, Camphor.Вегетаријанската & Животинско суровост-слободни.Направен во САД.ела+мила полирање се овластени од страна на КАРТАТА!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат