• Новак
ILNP МЕГА (L) - ЧИСТА Линеарна Holographic лак

ILNP МЕГА (L) - ЧИСТА Линеарна Holographic лак

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Линеарни holographic искра.Целосно нетранспарентно, без потреба за база на грб.МЕГА (L) е нова верзија на МЕГА за умираат-тешко holo познавачите таму!МЕГА (L) е најстариот линеарна, чиста holographic полски таму.Разликата помеѓу МЕГА и МЕГА (L) е суптилен, но исклучително значајно да се holo љубители насекаде!МЕГА (L) е составена од многу помали holographic пигмент честички од оригиналот МЕГА.Крајниот резултат е интензивна holographic нокти со убави и свиленкаста се појавува покриеност заедно со многу меки ("линеарна") се појавува виножито ефект во директна светлина. * * * Во одговор на некои од неодамнешните повратни информации, ве молиме имајте на ум дека МЕГА (L) е најстариот суптилни на нашата 100% ЧИСТА holographic МЕГА линија.МЕГА (L) е специјално наменета за holographic полските познавачи кои се во потрага за ултра парична казна holographic пигмент и на менаџирање, повеќето линеарни holographic заврши.Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања, ние сме среќни да ви помогнат! * За максимална holographic искра, ве молиме погледнете на МЕГА, МЕГА (S), или МЕГА (X).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат