• Новак
Almencla Траен Маникир Алатки Впие Исклучување Помине Уметност полски Отстрани Заврши Капи УВ Гел 5pcs - Пинк

Almencla Траен Маникир Алатки Впие Исклучување Помине Уметност полски Отстрани Заврши Капи УВ Гел 5pcs - Пинк

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со добра приспособливост, против пролизгување доволно издржливи за вашето секојдневно користење.Направени од меки силиконски материјал, без мирис, санитарен и еднократно.Погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба.Лесен за користење : отворите оваа капа, а потоа ставање на впива влошки со чиста врз отвори капа, следната користење на оваа капа заврши на вештачки нокти и одржување на 5 до 10 минути.УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно.Опис : - Направени од меки силиконски материјал, без мирис, санитарен и еднократно. - Лесен за употреба : отворен оваа капа, а потоа ставање на впива влошки со чиста врз отвори капа, следната користење на оваа капа заврши на вештачки нокти и одржување на 5 до 10 минути. - Со добра приспособливост, против пролизгување доволно издржливи за вашето секојдневно користење. - УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно. - Погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 3.5x2cm/1.38x0.79inch Package Вклучува : 5 Парчиња Помине Уметност Впие Исклучување Капа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилично Comy лак Смена Пукна полски Отстранува Впие Исклучување Помине Гел лак Отстранување Гел Ноктите Уметност

Пакет се вклучени : 1 или 5 x лак Смена.Брз и лесен, одбивање на долготраен метод порано.Погоден за на догра

DEN 2212.80