• Новак
Лак Смена Шише Преносни Refillable Пумпа Фармацевт Шише Помине Уметност Полски Шминка Смена Лосион Контејнер (Боја : Розова)

Лак Смена Шише Преносни Refillable Пумпа Фармацевт Шише Помине Уметност Полски Шминка Смена Лосион Контејнер

DEN 561.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од пластика, која е еднократно, анти-напукнување и degradable.Погоден за пополнување течност, како лак смена, алкохол, шминка смена и друга течност.Лесен за употреба, само со притискање на центар на капакот, потоа течноста ќе се испумпува веднаш.Совршен алатки за помине уметност и шминка.Транспорт фармацевт дизајн е лесен и безбеден за употреба, без истекување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилично Comy лак Смена Пукна полски Отстранува Впие Исклучување Помине Гел лак Отстранување Гел Ноктите Уметност

Пакет се вклучени : 1 или 5 x лак Смена.Брз и лесен, одбивање на долготраен метод порано.Погоден за на догра

DEN 2212.80