• Новак
EXCEART Продолжен Лак Создателот Дрвени Лента Венец Создателот DIY Одредување Подлога Алатка за Правење Божиќ Создавање на Подарок Лакови за Коса Лакови Corsages Празник В

EXCEART Продолжен Лак Создателот Дрвени Лента Венец Создателот DIY Одредување Подлога Алатка за Правење Божиќ

DEN 398.16

Достапност
Достапно за нарачка

Се создаде фенси лакови додавање пом - poms, монистра или други изработката додаток.Заштедете пари и вредни време да се направи лакови себе со лак создателот.Направени од премиум дрво материјал за издржливи и долготрајни употреба.Лесно да се направи лакови во различни големини прилагодување на штипки на различните табови.Во брзи чекори, можете да се создаде шарени и креативни лакови.Тоа дури може да се направи голем дар.Опис Ако некогаш сте се направени лак, знаете дека на одлуки на bowknot е незгодно и тешко.Убави лакови користи за да се земе време, но сега постои подобар начин да се направи убава bowknot и венец.Карактеристики - Боја : Светло Кафеава - Материјал : Дрво - Големина : Околу 22. 30 X8. 00 X1. 60cm/ 8. 76 X3. 14 X0. 63in - Направени од премиум дрво материјал за издржливи и долготрајни употреба.- Заштедете пари и вредни време да се направи лакови себе со лак создателот.- Се создаде фенси лакови додавање пом - poms, монистра или други изработката додаток.- Лесно да се направи лакови во различни големини прилагодување на штипки на различни ширини.- Во брзи чекори, можете да се создаде шарени и креативни лакови.Тоа дури може да се направи голем дар.- Боја : Светло Кафеава.- Големина на : 22. 3 X8cm.Пакет Вклучувајќи 1 x дрвена плоча 4 x прачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат