• Новак
Мраз Пакети за Повреди Обновливи Гел Ладна Облога,за Обновливи Мраз Гел Пакет Ладна Терапија Мраз Пакети за Рамо Коленото Глуждот,Грбот, Вратот, Нога,Зглоб(S-сина)

Мраз Пакети за Повреди Обновливи Гел Ладна Облога,за Обновливи Мраз Гел Пакет Ладна Терапија Мраз Пакети за

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

2 во Складирање Метод : да се чува на ладно и суво место или замрзнувач за ладна облога за Пакет Листа : 1 x Ice Pack.Премиум Изградба : Секој гел ладно пакет компресира е Добро дизајнирани пакет работ екстра дебел најлон надворешноста да може ефективно да се спречи течни течење withage и да се направи тоа се повеќе стабилни.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Ice Pack
Material:
Nylon Composite Cloth, Gel
Size of L:
Approx.22.5 x 12.7cm / 8.9 x 5in
Size of S:
 Approx.18 x 8.2cm / 7 x 3.2in
Storage Method:
Store in a cool and dry place or freezer for cold compress
Package List:
1 x Ice Pack :

Со стоката дадена додека купуваат