• Новак
Хуберт Храна Пан 1/3 Големина Црна Curveware Пан - 6 1/4L x 12W x 6D

Хуберт Храна Пан 1/3 Големина Црна Curveware Пан - 6 1/4L x 12W x 6D

DEN 1066.32

Достапност
Достапно за нарачка

Изгледа како порцелан, но всушност е тешка категорија меламнин.За ладно употреба.Суптилна линии и облини кои додадете интерес.Користи сам или со шарени пиедестал, се продава одделно.Не е погоден за микробранови се користи.Оваа црна трети големина храна пан изгледа како порцелан, но е навистина направени од тешка категорија меламнин па тоа се залага за секојдневна употреба.Тоа е единствен облик кој што привлекува внимание на храна, додека подобрување на вашиот целата храна екранот.Со своите елегантни линии и суптилни криви, оваа трета големина храна пан прави нерѓосувачки челик алтернативи изгледа стар и проституција во споредба.Користете го како самостојна екранот, со факултативен шарени пиедестал, или во ладна храна и дефиниција (двете се продаваат одвоено).Вие ќе најдете на оваа црна пан да биде еден од најпознатите разноврсна displayware парчиња!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат