• Новак
CleverMade Расклопна Кулер Торба: Изолирани Leakproof 50 Може да Меки Двострано Пренослива Торба Ладилник за Ручек, Намирници Шопинг, Кампување и Патот Патувања, Хедер Сива/Ц?

CleverMade Расклопна Кулер Торба: Изолирани Leakproof 50 Може да Меки Двострано Пренослива Торба Ладилник за

DEN 1079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голем капацитет Snap Basket Тахо Ладилници може да се одржи до 50 канти од вашите омилени пијалоци плус мраз; совршен за употреба на плажа, додека кампување или да се вчита до полн оброк за млади спортски игри на отворено.Патентирана Snap Hinges на двете страни на ладилникот торба понуда структурирана поддршка кога tote е отворен; за да го затворите кулер, едноставно им помогнам на страна шарки во, виткање компактниот торба надолу станот.Разноврсна totes може да се спакува за денот на пикник и се доволно мали за место во багажникот на вашиот ЏИП како мраз градите на патот патувања; collapesed надолу, на ладилникот може да се вклопат во вашиот куферот за одмор.Се препорачува да се користи со Умен Мраз.Совршена големина за храна испорака на услуги и одлично решение за дестинации намирници од продавница или со сопственикот на фармата е на пазарот за вашата кујна во домот, удобна рачка и duffel торба рачки направи toting тешки товари лесно.Мерки 18.25"L x 12.25"W x 11.5"H кога се отвори и паѓаат во станот на 3"; тежи 2 килограми кога се празни; лесни торба има 30 литри (8 литри) по волумен со капацитет од 50 фунти.Големина : Пакет 1 | Боја : Heathered Јаглен / Црна | Шема Име : Ладилникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат