• Новак
ПИКНИК ВРЕМЕ Морнарица New England Patriots Topanga Кулер Tote

ПИКНИК ВРЕМЕ Морнарица New England Patriots Topanga Кулер Tote

DEN 1029.36

Достапност
Достапно за нарачка

24 може да капацитет на складирање.Бренд : Пикник Време.Карактеристики посебен надворешен џеб.Увезени.Материјал : 600 D Полиестер.На Ventura Седиште е пренослив рекреативни регулируема облегалка со потпирачи за раце и прилагодливи ранец ремени може да се земе само за никаде.Таа доаѓа во четири бои : Црвена, Вар, Сина и Црна боја.Потпирачи за раце значи утеха за некои од нас и Ventura Седиште нема да ги разочараме.Во прилог, тоа е исполнет со висока густина СТП пена, која обезбедува цврстина што треба да се спречи болки во грбот и долниот дел.Ако сакате пошироката седиште во текот потпирачи за раце, можете да invert на потпирачи за раце за да се зголеми ширина на седиште до 20 инчи.Шест backrest позиции нудат голем број на удобност можности, и прилагодливи ранец ремени се приспособат на луѓето од сите височини.На Ventura Седиште е голема за на плажа, базен, излети, гледачот спорт или за ученичкиот дом за живеење и видео игри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат