• Новак
PDGJG Свитлива USB Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Кулер Мини Лаптоп Кулер Подлога Тивка Стојат Двојно Фанови за 7-15 Инчен Лаптоп Лаптоп

PDGJG Свитлива USB Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Кулер Мини Лаптоп Кулер Подлога Тивка Стојат Двојно

DEN 1310.88

Достапност
Достапно за нарачка

USB Лаптоп Ладење Подлога Тивка Фанови.Исклучително тешки-должност изградба на ладење подлога да си дозволат било тежина или притисок се стави на.Нема потреба за секоја инсталација.Вашиот лаптоп може да дишете лесно со оваа крајна лаптоп ладилникот.Продолжување на животот и функционалноста на вашиот лаптоп.USB Лаптоп Ладење Подлога Тивка Фанови Исклучително тешки-должност изградба на ладење подлога да си дозволат било тежина или притисок стави-on No потреба за било installation Your лаптоп може да дишете лесно со оваа крајна лаптоп ладилникот го Продолжи животот и функционалноста на вашиот лаптоп Удобен,сигурен и удобен за carry Specifications : Струјата : 150m AVoltage : DC5 VFan големина : 187 x 90 x 22mm/7 x 3.5 x 0.7 in Suitable модели : 7-15 во Notebook Color : black Material : plastic Due на различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Делови Листа : 1*radiator Gaming Кулер за Лаптоп Застане.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат