• Новак
LEFUYAN Автомобил Фанови Ладење на Воздухот Фан, Соларен Погон, Авто предо/Странично Прозорец Воздухот се Пропустливи Издувните Фан Возило Радијатор Пропустливи со В?

LEFUYAN Автомобил Фанови Ладење на Воздухот Фан, Соларен Погон, Авто предо/Странично Прозорец Воздухот се Пропустливи

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Елиминира мирис на автомобилот, го прават воздухот во автомобилот свежи.Соларна енергија на снабдување со енергија конзервација и заштита на животната средина, не се зголеми трошењето на енергија на автомобилот.Се однесува на различни модели, погоден за повеќето видови на прозорецот. 2/3 фанови,издувните побрзо, поефикасно да се отстрани смрдеата од материјали во автомобил.Удар топол воздух надвор од паркирани автомобили, намалување на внатрешна температура, се намалува употребата на клима уред и потрошувачката на гориво.Елиминира мирис на автомобилот, го прават воздухот во автомобилот свежи.Соларна енергија на снабдување со енергија конзервација и заштита на животната средина, не се зголеми трошењето на енергија на автомобилот.Се однесува на различни модели, погоден за повеќето видови на прозорецот. 2/3 фанови,издувните побрзо, поефикасно да се отстрани смрдеата од материјали во автомобил.Удар топол воздух надвор од паркирани автомобили, намалување на внатрешна температура, се намалува употребата на клима уред и потрошувачката на гориво.Тоа исто така може да се елиминира милениче и тутун мириси.Интегрирани прозорец виси тип, без приклучок и инсталација на линии.Виткање дизајн, лесна инсталација и демонтажа.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

2 Fan:
Material:
ABS
Size:
175x145x80mm
Speed:
3300rpm
Voltage:
3.5V
Solar power:
2W
Current:
800 mA
Charging indicator:
Yes
Built-in battery capacity:
1.5v /800mah x2
Working time:
3 hours
3 Fan:
Material:
ABS
Size:
220x65x110mm
Speed:
5000rpm
Solar power:
1.5W
Current:
1600 ma
Voltage:
2.4V
Charging indicator:
Yes
Built-in battery capacity:
2x AA 1200mah
1x Car Solar Cooling Fan :

Со стоката дадена додека купуваат