• Новак
Автомобил Грејач Преносни Автомобил Фан со Прочистување на Воздухот 12V 150W со Греење и Ладење 2 во 1 на Сцени за Брзо Греење Одмрзне Defogger и Автомобилот ветробранското

Автомобил Грејач Преносни Автомобил Фан со Прочистување на Воздухот 12V 150W со Греење и Ладење 2 во 1 на Сцени

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

????????❄️ 【Греење & Ладење】 : 2-во-1 режим топла и ладна прекинувач ви овозможува да се чувствувате топло во зима и во лето кул.Вие само треба да се промени го прекинувачот и потоа топол или ладен воздух ќе удар надвор веднаш според вашите потреби. ????????❄️ 【Брзо греење во 60-тите години】 : 3 штекер дизајн обезбедува дека ентериерот на автомобилот може да се ладат и се загрева побрзо.Cools автомобил со посилен кул воздухот а исто така се загрева автомобил во 60 секунди.Вие нема да се чека во ладно време.Тој е дизајниран да брзо јасно на мраз, па дури и отстрани снегот од вашето возило шофершајбната, водење на вашата визија, јасна додека возите. ????????❄️ 【Safe & Трајни】 : запалка приклучок за приклучок дизајн, вграден во осигурач, автоматски напојување-исклучување за заштита, анти-напон, безбедно да се користи.User-friendly дизајн, енергија-заштеда на енергија и ниска потрошувачка. ????????❄️ 【Интелигентен Дизајн】 : Plug тоа во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер и да се префрлат на топлина или кул и тоа ќе заврши греење до вашиот мотор во 60 секунди.Овој автомобил фан грејач ќе ви помогнат да се реши проблемот на магла и мраз покривање на вашиот автомобил шофершајбната и блокирање на вашиот приказ така можете да добиете на патот и стигнете до вашата дестинација. ????????❄️ 【Широк Компатибилност】 : Овој автомобил грејач е широко се користи за автомобили, спортски автомобили, кабини, џипови, камиони и други заеднички апарати.Погоден за сите 12 V возила во автомобил со автоматски керамички грејач вентилатор за запалка приклучок грејач за камиони, кампување и патувања, defogging/одмрзнување во зима и одржување на кул во лето.Совршена како автомобил придружник за вашето семејство или пријатели.Боја : Сива Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LEFUYAN Автомобил Фанови Ладење на Воздухот Фан, Соларен Погон, Авто предо/Странично Прозорец Воздухот се Пропустливи

Елиминира мирис на автомобилот, го прават воздухот во автомобилот свежи.Соларна енергија на снабдување

DEN 767.76