• Новак
KVM Switch Двоен Монитор ДП 4K@60Hz Продолжен Екранот, Displayport 1.2 KVM Switch 2 во 2 Излезе со 4 USB 2.0 Хаб, PC 2 Монитори Тастатура Глувчето Switcher. Доаѓаат со 4 ДП Кабли и 2 USB Кабли

KVM Switch Двоен Монитор ДП [email protected] Продолжен Екранот, Displayport 1.2 KVM Switch 2 во 2 Излезе со 4 USB 2.0

DEN 2223.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме не користете приклучни станици, адаптери итн.Пакетот доаѓа со 4 ДП кабли, 2 USB кабли, и 1 микро USB-кабел. Со користење на 2 ДП кабли поврзува KVM излезна порта и 2 монитори. Со користење на 2 ДП кабли поврзува KVM излезна порта и 2 монитори.0 порта на KVM. 【Двоен Дисплеј KVM 4 [email protected] Hz】 На ДП KVM switch поддржува резолуција до 3840 * 2160 @ 60 Hz, е надолен компатибилни (на пример, 4 [email protected] Hz, 1080p, итн.Поврзете тастатура и глувчето за да се USB2. 【Копчето за KVM Switch и 4 USB2.KVM е широко се користат во животот, најчесто се користи во канцеларија, настава, конференции, итн.Адаптивно EDID, во состојба да се прилагодат на различни комплексни примена на животната средина.0 пристаништа, поддршка USB2.Поддршка на Ultra HD 3840*[email protected] Hz, назад се компатибилни.【KVM Switch Двоен монитор Displayport】 Displayport KVM Switch можат да го контролираат 2 компјутери со само 1 сет од тастатура и глушец, а 2 следи приказ на главните десктоп и проширена површина на еден компјутер.0 пристаништа】 На KVM Switch има едно копче вклучите функцијата, и тоа трае само 2-4 секунди за да се префрлите на друг компјутер.0 порти, кои можат да се споделат USB уреди помеѓу 2 компјутери. Со користење на 2 ДП кабли и 1 МИНИ USB кабел поврзете го "ДП 2 ВО ЕДНО", "ДП 2 ВО Б" и "Pc 2 USB" за KVM и Внесување на уредот 2.0 уреди и безжична тастатура и глушец.Поврзете го микро USB кабелот за полнење пред kvm пред употреба.0 порта на KVM. —Ова ќе влијае на квалитетот на сликата излез. Со користење на 2 ДП кабли и 1 МИНИ USB кабел поврзете го "ДП 2 ВО ЕДНО", "ДП 2 ВО Б" и "Pc 2 USB" за KVM и Внесување на уредот 2.0 пристаништа за споделување У диск, печатач, веб камера, итн.Поддршка на Ultra HD 3840*[email protected] Hz, назад се компатибилни.Можете да се префрлите PC1/PC2 без да се движи кога го користите.Поврзете го микро USB кабелот за полнење пред kvm пред употреба.) YUV4 : 4 : 4, а во согласност со ДП 1.Ве молиме бидете сигурни дека вкупно 6 ДП кабли + 2mini USB кабли за KVM се правилно поврзани.Постојат 4 USB2.Поддршка едно копче прекинувач, времето само треба 2-4 секунди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат