• Новак
Beewarm Писклив Куче Џвакање Играчки за Големи Средни Мали Кучиња - Живот Замена Гаранција - Препарирани Животни Јаже Џвакање Играчка за Кученце Птици Комбо

Beewarm Писклив Куче Џвакање Играчки за Големи Средни Мали Кучиња - Живот Замена Гаранција - Препарирани Животни

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Добар квалитет не-плетени ткаенини со прецизна крои го прави тоа залак-отпорни и силна.Оваа играчка може да се користи да се игра затегнување на војни.Писклив хартија уши додадете куче интерес.Благодарение на посебен дизајн и материјал, Ушите ќе шумолат, додека кучињата гребење или гризе играчка.Цел живот Замена Гаранција - Нема играчка е неуништив.Овие слатки Кадифен Јаже Играчка може да помогне да се разбуди ентузијазмот на кучиња и ги ослободи од болката предизвикана од осаменост, мрзеливост и дебелината.Не оставајте ја играчки со без надзор на домашни миленици.Тоа е специјално дизајнирана за кучиња да се игра затегнување на војни.Имајте кучиња' ментално и физички стимулира и, најважно од сѐ, далеку од чевли и мебел.Цел живот Замена - Нема играчка е неуништив.Долга-трајни потрошни куче писклив играчка со нови животински облик дизајн.Ова животно е форма куче играчки, еко-пријателски и 100% рециклираат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FURIX Милениче Снабдување Куче Мека Играчка Руно Перница Зелена Жаба Квичат Играчки за Мали Кучиња, Мачки Кадифен

100% Висок квалитет за издржливи и безбедни за употреба 100% Жив зеленчук и овошје дизајн со пријатна боја и

DEN 215.76