• Новак
LCMXCJ Милениче Играчка Трајни Куче Топката Отскокнување-Активиран Queaker Меки Играчки за Миленичиња Интерактивна Игра Кутре Игра Писклив Грижа за Забите

LCMXCJ Милениче Играчка Трајни Куче Топката Отскокнување-Активиран Queaker Меки Играчки за Миленичиња Интерактивна

DEN 356.40

Достапност
Достапно за нарачка

домашно милениче играчка -топката ќе сјај кога тоа се погоди, и трае 12 секунди, што ќе го привлече вниманието на куче.домашно милениче играчка -Дури и во темнината, вашето куче може да се игра со светкави топката среќно како блескави може да се каже куче каде што е.домашно милениче играчка -миленичиња топката е направен од високо-квалитет гумени материјал во облик на дијамант и може да се игра со вашето домашно милениче за долго време.Погодна да се игра во дворот, дома, во парк, или брегот.домашно милениче играчка -светла топката може да го привлече вниманието на домашно милениче подобро.домашно милениче играчка -мека и издржливи гума масажа на непцата и помага да се задржи на забната глеѓ здрави.Тип : Dogs Toys Тип : Balls Material : Rubber Feature 1 : Liht Отскокнување Acivated Drophiping Услуга : Yes Feature 3 : Durable Feature 2 : Squeaky Feature 5 : Еко fiendly и Nontxic Feature 4 : Soft Squeaker Топки функција силен внатрешен squeaker, привлекување на вниманието на кучиња.Неговиот уникатен дизајн обезбедува не гуши опасности само fun The големина може да има мала разлика поради прирачник measurement When се притисне или се bitten, тоа ќе squeakpet играчка Куче Играчки до куче играчки Куче Квичат Toys Dog Џвакање Играчки .Куче Играчка Топки Кадифен Играчки за Кучиња играчки за агресивни chewers Куче Јаже Играчки Куче Летање Дискови .агресивни chewers _tug_ играчка dog_ нес куче играчка куче играчки тешки кадифен играчки куче играчки за chewers играчки за големи кучиња toy_ за големи кучиња куче играчки големи играчки за средни кучиња писклив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FURIX Милениче Снабдување Куче Мека Играчка Руно Перница Зелена Жаба Квичат Играчки за Мали Кучиња, Мачки Кадифен

100% Висок квалитет за издржливи и безбедни за употреба 100% Жив зеленчук и овошје дизајн со пријатна боја и

DEN 215.76