• Новак
Haohotip 50 Парчиња Шарени Хартија за Пакување Пакет Кутии Картон Бонбони Подароци Пакување, Кутии Свитлива Пакет со Срцето Прозорецот на Белата Кутија (Розева)

Haohotip 50 Парчиња Шарени Хартија за Пакување Пакет Кутии Картон Бонбони Подароци Пакување, Кутии Свитлива

DEN 1929.60

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Картон kraft завиткување пакување кутија.Со јасно дека прави нешта изгледаат добро кога ги прикажете.Големина : 1.97 x 1.97 x 1.97 инчен (5x5x5cm). 3 Бои : Сива,Розова,Бела.Лесно Да се Соберат : Спакувани станот за практично складирање.Овие пластична кутија со набори да се направи полесно за вас да се соберат нив.Само пати по должината на набори да се соберат нив.Употреба : Погоден за подарок, бонбони, пекарница, cupcakes, чоколади, сувенири и повеќе.Боја : Бела 1.Материјал : Kraft Хартија 2.Бои : Сребрена, Розева, Бела 3.Големина : 1.97 x 1.97 x 1.97 инчен (5x5x5cm) 4.Функција : Најдобро за пакување накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаети. 5. Тип : Картон Кутија Со Срцето прозорец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат