• Новак
2001 Topps Бејзбол Фабрички Запечатени Кутија Сет Hta Злато Кутија Верзија

2001 Topps Бејзбол Фабрички Запечатени Кутија Сет Hta Злато Кутија Верзија

DEN 5976.00

Достапност
Достапно за нарачка

2001 TOPPS БЕЈЗБОЛ ФАБРИЧКИ ЗАПЕЧАТЕНИ КОМПЛЕТЕН СЕТ HTA ВЕРЗИЈА.СОДРЖИ 790 КАРТИЧКИ ОД СЕРИЈА 1 И 2. ПЛУС UOUR ДОБИЕ 5 TOPPS ИДНИНА АРХИВИ ЗЛАТО ГРАНИЧИ ИЗДАНИЕ КАРТИЧКИ.КЛУЧНИ ДЕБИТАНТ ICHIRO.БРЕНД НОВИ ФАБРИЧКИ ЗАПЕЧАТЕНИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат