• Новак
X-DREE Завртки Ореви Хром-vanadium Челик Кутија Заврши Прстен Клуч x 9mm 11mm(Tornillos Tuercas легури-vanadio Caja de acero един anillo y llave де anillo 9 mm x 11 mm

X-DREE Завртки Ореви Хром-vanadium Челик Кутија Заврши Прстен Клуч x 9mm 11mm(Tornillos Tuercas легури-vanadio

DEN 224.16

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Кутија Крајот Клуч;Тип : Двоен Форумот 12 Точка Кутија Крајот.Отворање Дијаметар : 9mm, 11mm;Материјал : Хром-vanadium Челик.Големина : 165 x 18mm/ 6.5" x 0.7" (L*W);Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 75g(Peso : 75g.Пакет Содржина : 1 x Кутија Крајот Клуч(Contenido del paquete : 1 x Llave де extremo де caja.Завртки Ореви Хром-vanadium Челик Кутија Заврши Прстен Клуч x 9mm 11mm Made од појачани и умерен пад фалсификувани хром vanadium челик.Погодно да се користи за затегнување и расклатување завртки, навртки и други.Двоен-заврши кутија тип клуч со различни големини.Опис на Spanish Tornillos Tuercas легури-vanadio Caja de acero един anillo y llave де anillo 9 mm x 11 mm Nombre del producto : Llave де extremo caja de; Tipo : Extremo де caja de 12 puntos де doble desplazamiento Diámetro де apertura : 9 mm, 11 mm; Материјал : acero легура al-vanadio Tamaño : 165 x 18 mm / 6.5' 'x 0.7' '(L * W); Боја : Tono plateado Peso : 75g Contenido del paquete : 1 x Llave де extremo де caja.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат