• Новак
ZOSI 1080P 4-во-1 TVI/CVI/AHD/CVBS видео надзор Безбедносна Камера 36 IR Led диоди Отворено Ноќ Визија 100ft 3.6 mm Куршум Камера Метал Алуминиум Домување, со системи за видео надзор BNC Ка?

ZOSI 1080P 4-во-1 TVI/CVI/AHD/CVBS видео надзор Безбедносна Камера 36 IR Led диоди Отворено Ноќ Визија 100ft

DEN 911.28

Достапност
Достапно за нарачка

2 MP FULL HD 1080 P 4-ВО-1 БЕЗБЕДНОСНА КАМЕРА - Ова 4-во-1 TVI/CVI/AHD/CVBS Куршум Камера.компатибилен со HD-TVI, AHD, CVI, и CVBS/960 H аналогни DVRs. 100 FT НОЌ ВИЗИЈА - Изградена во 36pcs IR-Led диоди, IR 100ft/30m ноќ визија,1980 TVL ,3.6 мм леќа со IR-НАМАЛУВАЊЕ обезбеди јасни слики, дури и во темнината.ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - Алуминиум Метал вандалот доказ 1 x 65ft видео надзор кабел ; 1 x Напојување ; 1 x Завртка Торба ; Истакна : Една година гаранција за квалитет,цел Живот Техничка Поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат