• Новак
OSI Smart Security Куршум Камера Отворено 1080P HD,WiFi Камери, Home Security Камери, ПИ Човековите Откривање, двонасочна Аудио, Ноќ Визија,Компатибилен со Алекса, Google,32GB SD-Картичката н?

OSI Smart Security Куршум Камера Отворено 1080P HD,WiFi Камери, Home Security Камери, ПИ Човековите Откривање,

DEN 7919.76

Достапност
Достапно за нарачка

за екстремни слаба светлина покриеност, да се обезбеди вашите висок квалитет на приказ на вашата домашна сопственост, дури и во темнината.Двонасочна Аудио Звучници и Микрофон : На OSI Smart Мини Камера ви овозможува да комуницираат преку вашата безбедност floodlight со интегриран двонасочна јазик.Cloud Складирање на Располагање : Ако наместо да имате на вашиот видео чување се чуваат на безбедно место, може да се пријавите за ниска годишно облак услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат