• Новак
FansQ Видео Врата 9 инчен 3 Набљудувачите Жичен/Безжична Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со HD 1080P Жичен Камера Ноќ Визија,Поддршка Далечински СТАН спого

FansQ Видео Врата 9 инчен 3 Набљудувачите Жичен/Безжична Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со

DEN 530.40

Достапност
Достапно за нарачка

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го поставите на движење откривање на осетливост врз основа на вашата потреба.Во преполната средина, препорачливо е да се постави "Движење откривање Чувствителност' како 'Низок' на тој начин да го продолжите траењето на батеријата и да се избегне премногу нарушување.Затворен монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи.Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 32 G ТФ-картичка. 9inch Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,hands-free и Не се наруши функцијата.Јачината на светлината & шарени прилагодливи.Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.Затворен монитор може да се поврзете на безжичната wifi рутер.Мобилен СТАН со монитор, спогодба,се слика,видео запис од рачно и отклучување на функции.Анти-оксидација и носат-отпорни, надворешна единица, со дожд-осигурување, ѕидот за инсталација повеќе погодно.Отворено одделение употреба 1080 P камера ,Може да се поврзете со НЕ електрично заклучување директно,со отклучување одложување амбиент.Со долг домет на Wi-Fi конективност и двонасочна гласовни повици, оваа врата камера ви овозможува да видите и да разговара со оној кој е тоа во врата и исто така ви овозможува да се слушне она што се вели.Се е во вашата рака само со телефонот.-Главната функција : лесно installation Remote unlock Phone monitoring APP далечински conversation Two-начин глас intercom Million HDInfrared ноќ vision Remote capture Motion откривање на алармот, АПЛИКАЦИЈА во реално време за потсетник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат