• Новак
Безжична 4G IP Камера, 30X Зум 5MP HD Ноќ Визија Отворено PTZ Безбедност Надзор Човечкото Движење Брзина Купола, Camera,Cam + 128g

Безжична 4G IP Камера, 30X Зум 5MP HD Ноќ Визија Отворено PTZ Безбедност Надзор Човечкото Движење Брзина Купола,

DEN 1003.20

Достапност
Достапно за нарачка

★ 30 X Оптички Зум/4.7-94mm : 30x оптички Зум, што значи дека без разлика што зумирате или одзумирате, сликата секогаш ќе биде јасна и острина, тоа ви овозможува да се доближи и почиста да вашата цел, вие не ќе го пропушти било движење. ★ Одлична 5 MP HD дисплеј * 1080 P, 5.0 ПРАТЕНИК, резолуција 1920x1080 / 2560x1920* 1080 P Сензор, Hi3516 E+1/3"* 2.7-13.5 мм, 30 X Оптички Зум* Поддршка на P2 P, погодно за да се поврзете на трети лица; * Ден Визија Растојание до 80m* Ротација Опсег : Хоризонтална 0°~360° неограничен број на ротација; Вертикална 0°~90°* Брзина на Ротација : Хоризонтална 45°/S; Вертикална 30°/S* Поддржува 360 степени автоматско скенирање ; Поддршка две точки помеѓу крстарење;* Поддршка претходно точка; Ротациона брзина може да се прилагоди* Day/Night Mode Авто-Префрлување* IP66 Водоотпорен Метална Обвивка* Тежина : 3 Kg* Мобилен Телефон Видите СТАН : Camhi Packing List1 x PTZ IP Camera1 x Корисникот Manual1 x Завртки Bag1 x Моќ Adapter1 x Камера Заградата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат