• Новак
Trunab Tote Торба за Обновливи 4 Чаши Пијат Превозникот за Испорака Изолирани Пијат Caddy со Отстранлив Dividers, Пијалоци Превозникот Tote Торба, за Takeout, Излети, Надвор, Патуваа?

Trunab Tote Торба за Обновливи 4 Чаши Пијат Превозникот за Испорака Изолирани Пијат Caddy со Отстранлив Dividers,

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

ФЛЕКСИБИЛНИ & ПОГОДНО - Ова изолирани пијат превозникот има 3 монтажни dividers па можете да ги преуредите да им помогне со вашиот капацитет за складирање и направи торба многу пофлексибилен.Совршен за вршење на кафе, сок, чај, пијалаци, млеко тресе, итн.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - надворешноста на овој пијалок носи торба е направен од висок квалитет на најлон.Внатрешниот алуминиумска фолија поставата обезбедува вашите пијалаци ладни и храната топла.Здрав лепило кука и јамка лента затворање и монтажни dividers кој е совршен за чување на пијалаци безбеден.КОРИСНИ ЏЕБОВИ - Овој пијалок превозникот карактеристики на предниот џеб и 2 страна мрежа џебови, што е погодно за прибор, салфети, приходи, цевчиња, итн.транспарентна картичка прозорецот на горниот го прави лесно да се идентификуваат кои торба припаѓа. 2 НАЧИНИ ДА се НОСАТ - Прилагодливи, монтажни рамо, рака и засилен се справува обезбеди различни сметководствена опции.Можете или да го носат како купот на превозникот tote или торба дека слободни раце.ДИМЕНЗИИ - 10.6"*9.4"*8.5".Доволно големи за да се одржи 4 чаши, можете да го користите овој пијалок превозникот торба за испорака, семејството надворешни активности, излети, СКАРА, итн.Пијалок caddy tote што е доволно голем да се одржи 4 чаши.Опремени со здрав го зграби-и-оди рачки и отстранлив прилагодливи рамо прашка врвка за носење опции.Само го користите да се чува вашите пијалаци во идеална температура и да уживате во среќни моменти. 10.6"*W9.4"*H8.5".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат