• Новак
Pauwer Анти Замор Кујна Мат за Подот 2 Парче Водоотпорен Кујна Килим Тркач Дебели Cushioned Кујна Кат Мат Не се Лизга Кујна Мат и Килим Удобност Тешки Стои Мат Теписи за Куј?

Pauwer Анти Замор Кујна Мат за Подот 2 Парче Водоотпорен Кујна Килим Тркач Дебели Cushioned Кујна Кат Мат Не

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Водоотпорен површина, дамка и масло отпорни.Одговараат за кујна подот, стои биро, перална. 10 MM Дебелина cushioned удобност кујна кат мат.Не се Лизга Кујна патосници : На врвот на анти-замор кујна кат мат е дизајниран со атрактивни текстура, кујна кат мат има анти-прескокнете дното за да се обезбеди дека кујната мат ќе остане во место.Водоотпорен ПВЦ Кујна Килими Лесно Нега : површината на овој кујна кат мат собата е масло-доказ и водоотпорен, едноставно vacuumed или избрише се чистат со влажна крпа или сунѓер, користете било заедничко домаќинство почиста или издржам исчистите од нечистотија и прашина, заштедите вашето време и енергија.Разноврсна Употреба : Оваа Анти замор кујна мат дополнуваат само за било кој поединец и уникатен стил.Стои биро мат површина е издржлив и ПВЦ кожа се осигура дека кујната кат мат нема да бидат искривени од употреба.Водата под килим може да резултира со пропаѓање, ве молиме место на сува површина за време на употреба.Анти-замор кујна душеци се добри опции за некој кој поминува голем дел од времето стои пред своите кујнски мијалник или контра.Совршен за домашна кујна подот, стои биро за статистика, пред да потоне, пред шпоретот, исто така погоден за doormat, спални соби, дете на соба, перење соби, ресторан, хотел, банкет, активности на отворено, и многу повеќе.Идеален за домашна и комерцијална употреба.Дебела cushioned удобност кујна мат обезбедува доволно поддршка за вашата нога и колена во текот на долги периоди на постојани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кујна Мат Килими Не се лизга Тркач Килими Водоотпорен Кујна Килими и Анти Замор Тркач Мат Масло Отпорни патосници

♥ Дебели Cushioned Кујна Килим и Тркач Set 10ММ многу подебели cushioned висока густина ПВЦ пена против замор кујн

DEN 2880.96