• Новак
ZRONGQF Манекен Торзото Манекен Тело Машки Прилагоди со Дрвени Рака Професионални Торзото Покажува Биста Manikins

ZRONGQF Манекен Торзото Манекен Тело Машки Прилагоди со Дрвени Рака Професионални Торзото Покажува Биста Manikins

DEN 14161.92

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се соберат и расклопување : Сите додатоци на манекен се вклучени во тетрапак, се облекуваат форма манекен трае само десет минути за да го инсталирате, не треба било каква алатка.Answer : ___________________________ Note : Сите производи големини прирачник за мерење, ако постои мала грешка, ве молиме да се разбере.Дебела лен : дебел високо квалитетен ткаенини, нагласи продавници оценки удобно, дише, мирис за слободни.Флексибилност : Секој дел е пренослив, телото манекен е прилагодлив, секоја позиција може да се менува во зависност од нивните преференции, но исто така и со облека низ жива кукли застане за себе.Бренд : ZRONGQFName : Прилагоди model Fabric : висок квалитет linen Base материјал : метал base Additional карактеристики : отстранлив, висина adjustable Size : Рамо 43cm Биста 96cm половината 82cm хип 85cm1.Големина опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина. 2.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Манекен Торзото Тело Професионални Половина Должина Женски Манекен Реквизити Продавница Приказ на Прозорецот

Услуги : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи за да ви овозможи со совршен шопинг иск

DEN 16010.64