• Новак
Кукла Директно Синтетички Влакна Перика: 6pcs DIY Кукла Перика Занаетчиски Коса Wefts Отпорни на Топлина Кукла Одлуки Перика Поставите Боја Кукла Перики за DIY Занает Сна?

Кукла Директно Синтетички Влакна Перика: 6pcs DIY Кукла Перика Занаетчиски Коса Wefts Отпорни на Топлина Кукла

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Добра изработка осигура дека косата ќе цврсто се држи заедно.Долга права перика, таписерии изработка, стилски и модерен.Шефот на кожата покажува третман, кој е толку жив и исклучително lifelike.Направени од премиум материјалот, може да се користи за време.права коса перика hairpiece за кукли, тоа ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли.Тие може да биде завиткан?Исправи?Обоена?На Долга Права Синтетички Кукла Коса Wefts Направени со Топлина Отпорни на Синтетички Влакна, Може да се Користи на Удар Фен за Тоа, Може да Биде Завиткан и Исправи.Но, Не Може да Обоена, Боја Нема да се Впие и Тие Не Обојувајте, Можете Да се Обидете Да се Погледне за Вистинската Боја.Квалитет : Кукла Коса за Rerooting Е Многу Здрав и Дебел.Ова Е Подарок за Кој Се Случува Да Раѓа Или Rewigging Стариот Кукли.Добро за Занаетчиски Кукла Перики, Спаси Многу Време.Можете Да Ги Користите За Повеќето Било Вкоренето Коса Кукла.Нејзината Мека и Свиленкаста.Боите Се Прекрасни.Лесно Да се Работи со Големо Губење на Парчиња за Изработката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат