• Новак
uxcell Чанта Патент Pulis Snap Пролет Куки Клип Lanyard 8 20mm 200Pcs

uxcell Чанта Патент Pulis Snap Пролет Куки Клип Lanyard 8 20mm 200Pcs

DEN 166.80

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Snap Пролет Кука;Материјал : Метал.Димензии(Прибл.) : 2 x 0.5 x 0.2 cm / 0.6" x 0.2" x 0.08"(L*W*T).Боја : Сребрена На Ѕвонење.Тежина : 90g.Пакет Содржина : 200(+/-2%) x Snap Пролет Кука.Оваа carabiner кука е направен од метал материјал во сребрена тонови на боја.Snap пролет кука карактеристики пролет натоварени портата заклучување, лесен за ракување и заклучување цврсто кога виси предмети.Одлично за надворешна активност, како што се кампување, риболов, пешачењето, патување, и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Те сакам до месечината и назад Чанта Кука,Семејството Жени Мажи Подароци Синџир Накит Партија,Денот на Вљубените

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г�

DEN 979.20

Ќе Засекогаш Со Мојот Секогаш Чанта Кука Романтичен Подарок Идеја Сопруга пријател Вереник Љубов Цитат Накит

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г�

DEN 1413.60

Коњ Чанта Кука,коњ подароци,коњ накит,јавање коњи подароци,коњ љубовник подароци Коњ Накит,Уникатен Коњ Торба

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г�

DEN 503.76

Wallmaster Ѕид Монтирани Закачалка Гаража Алатка Организатор Тешки Рек Хардвер Челик Декоративни Метал Мулти-Алатки

ТЕШКИ ЧЕЛИК → Оваа кука може да се одржи до тешки работи околу 50 lb, како автомобил гуми, столици, скали во

DEN 786.00