• Новак
Longzhuo ABS Нуркање Филтер Леќа со Јаже за GoPro 8 Акција Камера Водоотпорен Школка(Виолетова)

Longzhuo ABS Нуркање Филтер Леќа со Јаже за GoPro 8 Акција Камера Водоотпорен Школка(Виолетова)

DEN 177.36

Достапност
Достапно за нарачка

Лесна и компактна големина лесно да се инсталира и да ги отстраните.Со виси јаже дупка, може да се користи со виси јаже, не е лесно да се изгуби.Црвено светло филтер, корекција на боја девијација, намалување на сино, погоден за подводни употреба.Црвен филтер, намалена за зелена, погоден за снимање морска вода.Виолетова филтер, намалена да сина, погоден за снимање свежа вода.Направени на квалитетот АБС материјал, фина изработка, добра рака чувство.Подводни нуркање водоотпорен филтер, ви помогне да се земе фотографии јасно.Спецификација : Предмет тип : Акција Камера Нуркање Филтер Состојба : 100% сосема нов Материјал : ABS Тежина : Околу. 16g Факултативна Боја : црвена, светло црвена, виолетова Големина : Прибл. 5.2x5.2x0.8cm/2x2x0.3во Пакет Листа : 1 x Филтер 1 x Виси јаже.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат