• Новак
Loboo Идеја 130FT/40M Подводни Длабочина Нуркање Случај Водоотпорен Камера Домување за Sony A7II/A7RII со FE 28-70mm f/3.5-5.6 СОК Леќа

Loboo Идеја 130FT/40M Подводни Длабочина Нуркање Случај Водоотпорен Камера Домување за Sony A7II/A7RII со FE

DEN 1089.60

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за снимање вода-активности фотографии, снимање за време на сурфање, нуркањето или нуркање, итн.Тоа исто така може да се користи под врнежлив, снежните, windy, прашина или матен околност.тоа може да се заштити вашиот спортски камера и чувајте го подалеку од прашина.Лесен за носење и ракување, погодна за отворен спорт.Заштитни домување случај е погоден за Sony A7 II/A7 RII со FE 28-70mm f/3.5-5.6 СОК Леќа.Тоа може да се заштити вашиот камерата до 130ft/40 метри под вода, ефикасно држи вода за разлика од уредот и им дава сеопфатна заштита.Loboo Идеја Подводна Камера Нуркање Водоотпорен домување Case Applicable За : A7 II/A7 RII со FE 28-70mm f/3.5-5.6 СОК Lens Lifetime Гаранција Форма Loboo Идеја Сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со високо квалитетни производи и ефикасна услуга.Ние се врати до секоја цел со комплетна доживотна гаранција за враќање на пари за да се обезбеди вашето вкупно задоволство.Ако имате било какви прашања или не се задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Спецификација : Боја : Црна Нето тежина : 1138g Производ Големина : 19cm x 18cm x 16.5 cm Материјал : Пластични, од Нерѓосувачки Челик, КОМПЈУТЕР, Стакло Филтер Дијаметар : 28-70mm Оперативни Температура : -10°C- 40 °C Водоотпорен Ниво : 130ft / 40m Пакување Листа : 1 x Водоотпорен Случај 1 x Вратот Лента 1 х Рака Лента 1 х О-прстен Печат 1 x Ткаенина за Чистење 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Мека Одбор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HAOX Подводни Водоотпорен Домување Случај, Погодно да се Носат Долг животен Век Целосно Заштитени Камера Нуркање

Применливи Тело и Леќа : Погоден за A6600 камера, за E PZ 16‑50мм / 0.Подводни операции се, исто како и на копно.�

DEN 15834.96