• Новак
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Luckylaker Среќа Риба Пронаоѓач ПРО FF718 FF718D МРАЗ FF718D Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Luckylaker Среќа Риба Пронаоѓач ПРО FF718 FF718D МРАЗ FF718D Водоотпорен

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.).Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Пријателски Потсетување : 1.Не за допир ID отпечаток.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. 2. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај. 3.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина. 4.Да се чува далеку од било какви остри предмети.5.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Паладин 4 Инчен Реконструирам Посветен LED Вдлабнати Светлина Може да Домување IC Оценет Воздух-Тесни УЛ Наведени

УЛ Наведени & Title 24 Уверение.Посветен LED Домување w / TP24 Конекција.Лесна Инсталација w / Прилагодливи Hangars.�

DEN 1439.76

Модерната Вдлабнати Осветлување 12W Плоштадот ЛЕР Рефлектори Ра≥93 Таванот Светла Без Главниот Светилка Површината

Имаме кадар за онлајн услуги 24 часа на ден, а ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор!.Со компле

DEN 2396.88

Нуркање Водоотпорен Домување Случај, Dustproof Водоотпорен Домување Случај Лесни за Скијање за Пливање за Сурфање

Одлично за нуркање, сурфање, нуркањето, пливање, скијање, пловење и други подводни или активности на отв�

DEN 1795.20