• Новак
3dRose Знаме на Balearic Острови мавтајќи во правец на - Крпи (twl_341473_1)

3dRose Знаме на Balearic Острови мавтајќи во правец на - Крпи (twl_341473_1)

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Страна/спорт крпа; 15 x 22 инчи.Направени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (velour тери крпа).Слика печатени на микрофибер страна / тери крпа страна празно.Крпа ќе ја поврати својата полнота по првото перење.Сликата нема да исчезнат по перење.Машина перат, не кајгана.Големина : 15x22 Рака Крпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YQK Ладење Крпа, Мраз Крпа, Мека Дише Зиморничав Крпа, Преносни Микрофибер Крпа за Јога, Голф, Фитнес, Кампување,

Дише мрежа материјал дизајниран направи тоа лесно да го направите со Реweting, кој ќе ладење кој трае со ча�

DEN 1543.20