• Новак
LYWISH Електрични Крпа Потоплите, 7-Бар Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик, Електрични Бања Спа Топла Крпа Потоплите Багажник, 450x700mm,Додаток,Лево

LYWISH Електрични Крпа Потоплите, 7-Бар Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик, Електрични Бања Спа Топла Крпа Потоплите

DEN 2975.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Лесна Инсталација И Два Начини На Жици]Hardwired и Приклучок Во два начини на жици, и лесно да се чисти.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакетот.Тоа е многу лесно да се соберат со нашите прирачник. [Брзо Heathing& Прегреат Заштита] : Едноставно вклучување на прекинувачот,5 минути Топла крпа.Тоа нема да ве направи на топлинска цевка е премногу топла и да предизвика крпа да изгори надвор, дизајнирани да работат 24 часа на ден(Забелешка : Вистинската температура ќе зависи од надворешната температура & влажност). [Моќни Перформанси]Со 70w на топлинска енергија, нашите надгради крпа потопло може да се загрее вашиот крпи, костими за капење, ќебиња во брзо расте.И тоа е уникатен дизајн ќе нуди многу погодности за целото семејство во секојдневниот живот. [Ѕид Монтирани Дизајн]Овој ѕид монтирани крпа потоплите може да ви помогне да заштедите многу простор со компактен дизајн, и тоа е совршен за вашиот стан, ученичкиот дом, и кои било други ограничен простор. [Мулти-Функционални]Повеќе од само затоплување до крпа, ова можете да го користите крпа потоплите брзо сува костими за капење по еден летен ден во базен или топла до ќебе во wintertime пред snuggling со тоа на каучот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Jings Електрични Крпа Потоплите Бранеа Злато, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Управување

★ Совршен Дизајн : Нашите електрични загреан пешкир потоплите рек карактеристики 3 трајни барови да се �

DEN 444.00

Електрични Крпа Багажник, Од Не ' Рѓосувачки Крпа Потоплите Мет Црна Заврши Загрева Заштеда На Енергија Безбедност

? Димензија : 31.4 x 23.6 x 2.8 инчи, одговара за ширина големина на пешкир е околу 20 инчи ?Материјал & Процес : Нер

DEN 765.60