• Новак
Mardi Gras Fleur De Lis Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби, Коктел Забави & Домашна Употреба, 4 Пакети, 20 x 20

Mardi Gras Fleur De Lis Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери,

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен одмор подарок за пријателите и семејството.Машина Перат : Лесен за одржување, овие трајни вечера салфетки може да биде машина за мијат повеќе пати во ладна вода, без нивната боја исчезнат.Одличен Подарок Идеја за Сите Прилики Денот на Вљубените, Mardi Gras, Св.Нашите салфетка може да се користи како коктел салфетки, партија салфетки, вечера салфетки, ручек салфетки, кујна салфетки, табела салфетки, свадба салфетки, хотел салфетки, ресторан салфетки, чај партија салфетки, пијалаци салфетки, торта, салфети, десерт салфетки, мезе салфетки.Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се еко-пријателска алтернатива за хартиени крпи.Совршена Големина : 20" x 20"(50.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Мачка Седи На Месечината Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе

DEN 743.76

DSGYU 10 Компјутери Хотел Устата Крпа Западен Ресторан Салфетка Крпа Укината Цвет Домаќинството Табела Плоштадот

На дело за украсување и beautifying на трпезариска маса.Не е лесно да исчезнат.Не е лесно да се намали.Цвет тип

DEN 1845.60

YUEND Табела Лен Сирена Скали Риба Симпатична Магија за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Печати Вечери

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

DEN 715.20