• Новак
DSGYU 10 Компјутери Хотел Устата Крпа Западен Ресторан Салфетка Крпа Укината Цвет Домаќинството Табела Плоштадот Крпа Подлога Платно (Боја : F, Големина : 10 Компјутери)

DSGYU 10 Компјутери Хотел Устата Крпа Западен Ресторан Салфетка Крпа Укината Цвет Домаќинството Табела Плоштадот

DEN 1845.60

Достапност
Достапно за нарачка

На дело за украсување и beautifying на трпезариска маса.Не е лесно да исчезнат.Не е лесно да се намали.Цвет тип три-димензионални.Користење предиво-обоена жакард технологија.На дело за украсување и beautifying јадење table Not лесно да се fade Not лесно да се shrink Flower тип три-dimensional Using предиво-обоена жакард technology Hand-stitched, со парична казна, па дури и stitching Name : Салфетка cloth Specification : 46*46 CM Материјал : 50% памук 50% полиестер (предиво-обоена жакард)Занает : Предиво-обоена жакард craft Package Вклучува : 10 Компјутери Салфетка cloth Attention : не вклучуваат салфетка тока и cutlery Note : 1.Производот прирачник за мерење, постои 1cm грешка.2.Поради прирачник за Грешка , на плоштадот може да биде не многу стандард, Но не влијае на користењето.3.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, боја toneof веб-сајт е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Вистинска работа е малку поинаква од слика не е голем квалитет проблем.

Спецификацијата

46*46CM :
Material:
50% cotton 50% polyester (yarn-dyed jacquard)
Craft:
Yarn-dyed jacquard craft
Package Includes:
10 Pcs Napkin cloth
Attention:
Do not include napkin buckle and cutlery
1.The product manual measurement, there is 1cm error. :
2.Due to the manual Error , the square may be not very standard, But does not affect using. :
3.Please be reminded that due to lighting effects and monitor's brightness/contrast settings etc, the color tone :
of the website's photo and the actual item could be slightly different. :
The real thing is slightly different from the picture is not a quality problem :

Со стоката дадена додека купуваат

YUEND Табела Лен Сирена Скали Риба Симпатична Магија за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Печати Вечери

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

DEN 715.20